Nobo elektrikli ısıtma sistemleri
NOBO | Nobo Top
Nobo Elektrikli Isıtma Sistemleri
ısıtıcı, elektrikli ısıtıcı, nobo, ısıtma sistemleri, ekonomik ısınma, ev ısı ayarı, hangi ısıtıcı, ısıtıcı önerileri, en iyi ısıtıcı hangisi,
16229
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16229,page-child,parent-pageid-16180,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
panelovner_top

NOBO Top

Modern tasarımı ve ısıtma teknolojisindeki
en son yenilikleriyle, temiz enerjinin en Iyi ürünü,
geleceğin Iııtıcısı ünvanına sahip Nobo Top.

hjul_miljø

NOBO
Tekerlekler

Isıyı ihtiyacınız olan yere götürün ve
istediğinizde ısıtıcınızı ortadan kaldırın.

ikon_enok_main2

NOBO Front

Dünya çapında üç milyonun üzerinde
bir satış rakamına ulaşan, en çok satılan
ısıtıcımız şimdi yeni, en gelişmiş yenilikçi
teknoloji ile güncellendi

SINIFININ EN İYİSİ

Modern tasarımı ve ısıtma teknolojisindeki en son yenilikleriyle, temiz enerjinin en iyi ürünü, geleceğin ısıtıcısı ünvanına sahip Nobo Top.

Nobø-Top

ÜSTÜN TERMOSTAT TEKNOLOJİSİ

Nobo’nun termostatları son derece hassastır ve değişken dış ortam sıcaklıklarında diğer ısıtıcılardan çok daha tutarlıdır. Diğer ısıtıcıların sıcaklığı sabit tutmakta zorlandığı yerlerde, Nobo ısıtıcı, termostat tarafından ayarlanan iç mekan sıcaklığını dışarıdaki koşullardan bağımsız olarak sabit tutabilmektedir. Sonuç, ihtiyaçlarınıza göre ayarlanan daha konforlu ve ekonomik bir ısınmadır.

YENİ TEKNOLOJİ PLATFORMU

Bünyesinde yüksek derecede hassasiyete sahip termostatlar, enerji tasarruflu çözümler barındıran ve akıllı telefon veya tablet ile opsiyonel olarak dışarıdan kontrol edilebilen Nobo Top, Nobo’nun geleceğin elektrikli ısınmaya ilişkin standartlarını belirleyen yeni teknoloji platformuna dayanmaktadır. Bu yenilik yelpazesi, Nobo Top’ı sınıfındaki en iyi ısıtıcı haline getirmektedir.

panelovner_top

Elektrikli ısıtıcı
dünyasının lideri

YENİ NESİL ISITICILARIMIZLA TANIŞIN
ForsideEnergyControl

NOBO
Enerji Kontrolü

İNCELEYİN

YENİ TEKNOLOJİ, TEMİZ EKONOMİ

Nobo Top, gelişmiş ve enerji tasarruflu bir ısıtıcıdır. Hassas bir termostat, – elektrik harcayacak şekilde – sıcaklığı ayarlamaktan kaçınmanız anlamına gelmektedir ve gece saatlerinde sıcaklığı düşürme ayarı daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olur.  Bekleme konumundaki tüketim piyasadaki en düşük değerdir (0,5 W altında). Genel olarak, ortalama bir hane yılda 450-750 TL arasında tasarruf edebilir. Ayrıca, daha da fazla tasarruf etmek ve ısıtma kontrolünü tamamen sağlamak için tabii ki Nobo Enerji Kumandasına ve Nobo Sense’e bağlanabilirsiniz. Nobo Enerji Kumandasının sürekli güncellenmesi yıllar boyunca son derece gelişmiş ısıtma kontrolünden faydalanacağınız anlamına gelmektedir.

Klasik zarafet

Nobo Top, kendine has, modern, modası hiç geçmeyecek pürüssüz hatlara sahip klasik beyaz çelik yüzeye sahiptir. Nobo Top, herhangi bir iç tasarıma uyar ve duvara monte edilebilir ya da tekerlek takılarak seyyar hale getirilebilir. Üst havalandırmalara sahiptir, yani soğuk hava ısıtıcının altından geçerek üst tarafından sıcak hava olarak çıkar.

YENİLEME İPUÇLARI!

Evinizi yenilerken eski ısıtıcılarınızı değiştirmeyi unutmayın. Eski ısıtıcılar yeni ısıtıcılara göre daha fazla elektrik kullanır ve daha fazla toz yakar, bu da üstlerindeki duvarın kararmasına yol açar. Birçok ısıtıcı yenilenen bir duvara monte edildiğinde demode görünür. Eski ısıtıcıların sökülmesi, daha iyi görünen bir iç mekan ve elektrik faturasında tasarruf sağlamak için yeni Nobo ısıtıcılara geçmek üzere mükemmel bir sebeptir.

Bayiler

TEKNİK VERİLER

Yükseklik: 20cm X 40cm

Çıkış Gücü: 250 W – 2000 W

Produkt_nobo_top

Diğer ürünler

Nobo Front

Nobø-IkonEnøk

Nobo Hub

Product_hub

FS 40 Tekerlekler

hjul