NOBO Sense

Pratik pencere sensörü ile basit,
sağlam enerji tasarrufu.

NOBO
Tekerlekler

Isıyı ihtiyacınız olan yere götürün ve
istediğinizde ısıtıcınızı ortadan kaldırın.

NOBO SENSE

Pratik pencere sensörü ile pencere açıldığında ısıtıcınız bunu hemen algılayacak;
basit, sağlam bir enerji tasarrufu sağlayacak.

TEKERLEKLER

Nobo portatif ayak seti, ısıtıcınızı kolaylıkla seyyar modele dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Isıya ihtiyacınız olan yere kolayca götürün ve istediğinizde ısıtıcınızı ortadan kaldırın.

TERMOSTATLAR

NOBO NCU 1R

Konfor sıcaklığını ayarlamak için basit kontrol. Nobo Enerji Kumandası ile kullanım amacıyla tasarlanmıştır ancak bir kumanda sistemi olmaksızın da kullanılabilir.

NOBO NCU 2R

Konfor sıcaklığını, ekonomi sıcaklığını ayarlamak ve ayarları yerel olarak geçersiz kılmak için. Sıcaklığı ve durumu gösteren, zeminden aydınlatmalı net ekran. Nobo Enerji Kumandası ile kullanım amaçlıdır ancak bir kumanda sistemi olmaksızın da kullanılabilir.

NOBO NCU ER

Yerel kontrolsüz. Nobo Enerji Kumandası ile kullanım amaçlıdır. Kreşler, okullar ve sıcaklığı ayarlamaktan kaçınmaya ihtiyaç duyulan diğer binalar ve odalar için idealdir.

DAHA İYİ KONFOR,
DAHA DÜŞÜK
ELEKTRİK FATURALARI

Nobo termostatları, size daha tutarlı ısıtma ve daha düşük elektrik faturaları sağlar.

 

Bunun sebebi basittir: termostatlarımız o kadar hassastır ki, bir kereden fazla ayarlamak zorunda kalmayarak rahatsız edecek sıcaklık dalgalanmalarından kaçınırsınız. Yeni termostat teknolojisine sahip yeni Nobo ısıtıcılara geçmeniz, evinizin türüne bağlı olarak yılda 450 ila 900 TL tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

MÜKEMMEL ISITMA

Nobo termostatlar çok hassastır ve ısıtıcının kendi sıcaklığından neredeyse hiç etkilenmez.

Termostatların genel bir problemi, ısı kaynağına monte edilmiş haldeyken odadaki sıcaklığı ölçmek zorunda olmalarıdır. Bu, birçok durumda, termostatın odayı gerçekte olduğundan daha sıcak ölçmesi anlamına gelir. Bu durum da ısıtıcıların kapatılmasına ve sıcaklığın ayarladığınız değerin altına düşmesine yol açabilir. Rahatsız olmanız ve ısıtıcıyı açmanızın gerekmesi için sıcaklığın yalnızca birkaç derece düşmesi yeterlidir. Bunun sonucu da sürekli ayar ve sürekli enerji tüketimi, dolayısıyla da daha yüksek faturaların gelmesidir.

HER ZAMANKİNDEN DAHA HASSAS

Nobo’nun yeni termostatları her zamankinden daha hassastır ve piyasadaki en düşük sıcaklık dalgalanması olan 0,5°C ile sıcaklığı ayarladığınız değerde sabit tutar.