NOBO
ELEKTRİKLİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

2018’de 100. yılını kutlayan Nobø; elektrikli ısıtma dünyasına büyük bir yenilik daha duyurdu… Bu; Nobø Concept dahilindeki elektrikli ısıtma ürünlerinin bir sonraki adımı olan elektrikli yerden ısıtma sistemiydi. Yerden ısıtma kabloları, matlar ve folyolar, Nobø’dan beklenen düzeyde yüksek kaliteye sahiptir.

Yerden ısıtma kablolarımız ve matlarımız banyolar, çamaşır odaları ve koridorlar için mükemmeldir ve tüm katı tabanlı zeminlerde etkili ve konforlu ısıtma sağlar. Isıtma folyosunun her türlü parke veya muşamba zemine getireceği konforu henüz denemediyseniz, sıkı durun.

Isıtma kablosu matlarının kurulumu hızlı ve kolaydır. Yenileme projelerindeki ince ve kalıplı zemin yapılarında sıklıkla kullanılır. 60-2600W arasında farklı watt güçlerinde sunulur.

Nobø ısıtma folyosu ile döşenmiş bir zemine adım attığınız anda sıcaklığı ve konforu fark edecek ve asla normal bir zemine geri dönmek istemeyeceksiniz. Popüler NTB 2R modeli, Nobø yerden ısıtma ürün serisi için mükemmel şekilde tasarlanmış, hassas bir termostat ünitesidir. Yeni nesil Nobø yerden kontrol ünitelerini tasarlamak için yola çıktığımızda, detaylara verdigimiz önemin ve kullanıcı dostu olma düzeyinin dünya standartlarında olması gerektiğini biliyorduk.

Müşterilerimiz, yerel ve merkezi kontrolün yanı sıra Nobø Concept ile kusursuz uyuma sahip yeni NTB 2R’yi piyasaya sunulduğu anda hemen benimsedi.

EVİNİZİN ISINMA KONFORUNA
HAYRAN KALACAKSINIZ

40 cm, 60 cm ve 100 cm genisliklere ve 60 W/m2 ve 80 W/m2 watt gü.lerine sahip bir ısıtma folyosudur. Nobø NUF Isıtma folyosu; kuru dösemelere uygun, kontrolü kolay ve hızlı ısıtma saglayan bir yerden ısıtma sistemidir. Ahsap, laminat ve vinil zeminlerin altına monte edilir. Insaat yüksekligi 3,6 mm’den azdır. Sıcaklık sınırlaması olması durumunda termostatı kullanın.

Zemin hazırlama: Yalıtım, ısıtma folyosu, plastik folyo 0,2 mm ve zemin. En enerji verimli ısıtma sistemi için, ısıtma folyosunu takmadan önce mutlaka yalıtım matlarını kullanın. Isıtma folyoları yetkili bir montaj uzmanı tarafından kurulmalıdır.