NOBO Concept

Sadece elektrikli bir ısıtıcı değil,
NOBO’nun elektrikli ısıtma sistemiyle tanışın.

Nobø Konsept nedir?

Nobø Konsept; iç mekan ikliminizin tam kontrolü için geliştirilmiş eksiksiz bir elektrikli ısıtma ekosistemidir. Yüksek kaliteli panel ısıtıcılar, çok çeşitli elektrikli yerden ısıtma ürünleri, akıllı termostatlar ve Sense açık pencere sensörü gibi akıllı aksesuarların tümü…

Konfordan asla ödün vermeden
paradan tasarruf etmek için birlikte çalışır.

 

Tüm bileşenlerin birlikte çalışması, haftalık ısıtma programlarının kurulumunu basitleştiren ve uzaktan kumandayı çocuk oyuncağı haline getiren, eviniz için bağlı bir kontrol merkezi olan Nobø Hub sayesinde mümkün. Kullanımı kolay Nobø Energy Control uygulamasıyla her şey parmaklarınızın ucunda.

Nobo Enerji Uygulaması

Nobo Hub

Nobo Switch

Nobo Sense

Nobo Front

Nobo Compact

Nobo Cam Yüzey

Nobo MAT yerden ısıtma

Nobo Kablo yerden ısıtma

Nobo Folyo yerden ısıtma

Nobo Termostat

Teknolojinin öncüsü, sınıfının lideri…

Nobø panel ısıtıcılar, Norveç’in önde gelen en popüler tarafsız teknoloji web sitesi tek.no’nun büyük “akıllı panel ısıtıcıları” testinde en iyisi seçildi. Üretimde 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Nobø, elektrikli ısıtma ve ısı kontrolünde yenilikçi lider bir marka olduğunu tekrar kanıtlamış oldu.

 

Nobø Konsept, evinizdeki ısıtma sisteminin birbirine bağlı olduğu ve tüm bileşenlerin sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştığı bir sistemdir.

 

Elbette Nobø için bu yeterli değildir. Kullanımı kolay Nobo uygulaması size haftalık ısıtma programlarını ayarlamak için sezgisel menüler sunar. Bu, elektrikli ısıtma faturanızda %25’e kadar tasarruf sağlarken, ihtiyaç duyduğunuzda evinizin sıcak olmasını sağlar.

Evinizi veya yazlığınızı uzaktan kontrol etmek oldukça kullanışlıdır ve size ayrıcalıklı bir esneklik sunar. Öğle yemeğinden sonra işten eve mi dönüyorsunuz? Uygulamadaki ısıyı açmanız yeterlidir. Birden hafta sonu yazlığınıza gitmeye karar mı verdiniz?

 

Sorun değil

Uygulamayı kullanın ve tüm evi veya sadece seçtiğiniz odalar için ısıyı açın. Nobø Hub, internet bağlantısı kesilse bile çalışır ve bazı Wifi çözümlerinin aksine belirlenen haftalık programı takip eder.

 

Nobø; panel ısıtıcılar, yerden ısıtma, akıllı termostatlar ve Nobø Sense gibi akıllı küçük ayrıntılar dahil olmak üzere eksiksiz bir elektrikli ısıtma ürünleri eko sistemi yarattı. Mükemmel bir uyum içinde çalışan tüm bileşenlerle, evinizin piyasadaki en iyi elektrikli ısıtma sistemine sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Isıtma ve enerji kullanımının geleceği
NOBO ile çoktan inşa edildi.

Nobø Concept, Nobø Enerji Kumandası Sistemimizin bir parçası olarak veya bağımsız üniteler halinde sunulan gelişmiş bir elektrikli ısıtma ürünleri serisidir.

Panel ısıtıcılar ve yerden ısıtma ürünleri, akıllı termostatlar ve alıcılarla birlikte çalışarak optimum konforun yanı sıra enerji ve para tasarrufu sağlar.

Kullanımı kolay bir uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ısıtma sisteminizi dünyanın dilediğiniz yerinden kontrol edebildiğinizi hayal edin.

Nobø Enerji Kumandası uygulaması ile artık bu mümkün!

AB Ecodesign Direktifinde açıklanan gereklilikleri karsılayan ve hatta bu  gerekliliklerin ötesine geçen Nobø Concept ürünleri, böylelikle hepimiz için daha yeşil bir gelecek yaratmaya yardımcı olur.

Unknown
NOBO elektrikli ısıtıcıları
tamamen Lot20 uyumludur.

Hatta bunun ötesinde teknolojik özellikler barındırır.

Lot20’yi daha önce
siz de mi hiç duymadınız?

Yalnız değilsiniz… Elektrikli ısıtıcıya sahip herkes dışında, evlerdeki ve iş yerlerindeki elektrikli cihazların daha az enerji tüketmesi ve çevreyi maksimum düzeyde düşünmesine yönelik Avrupa Parlementosu Avrupa Eko-Tasarım Direktifi adında bir direktif yürürlüğe koydu.

Bu uygulamalar daha ortada yoktu ve NOBO Lot20 konusunda her şeyi ürünlerinde sunuyordu.

NOBO Concept
s
ize konforlu bir ısıtma deneyimi yaşatır 

Tüketeceğiniz enerjiyi kontrol edebilirsiniz,

Evinizin ısısına hükmedebilirsiniz,

Evinizin ısısını dünyanın her yerinden kontrol edebilirsiniz,

Ömürlük bir yatırım yapmış olursunuz,

Bakım maliyetlerinden kurtulursunuz,

ve sonrasında güneş enerjisinden yararlanarak bedel ödemeden de ısınabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz ısınma konforuna NOBO ile ulaşın…