NOBO SAHİBİ OLAN
ASLINDA ÇOK DAHA FAZLASINA
SAHİP OLUR

NOBØ AVANTAJI

Nobo elektrikli ısıtıcıların birçok avantajını keşfetmeye hazır mısınız? Nobo müşterilerinin Nobo’ya olan bağlılığına teşekkür ediyoruz. Bu kataloğun Nobo ısıtıcılarını tercih etme ve satın alma sürecinde size yardımcı olmasını ümit ediyor, değerli zamanınızı ayırdığınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

DÜNYANIN TERCİH ETTİĞİ SEÇKİN MARKA

Elektrikli ısıtma dünyasında, Nobo Seçkin bir Marka lideridir. Size
en iyi ısıtıcı içeriğini, bileşenleri, üretim rutinlerini, İskandinavya tasarımlarını ve teknolojilerini sunarak bu seçkin marka stratejilerini korumayı taahhüt ediyoruz.

Bayilerimiz size kaliteli hizmet ve endüstri lideri garantiler sunmayı taahhüt etmektedir. Norveç’teki üretim tesisimizde sizin için bu ısıtıcıları üretmeye çabalayanlar gibi, sizin de Nobo ısıtıcınızdan gurur duymanızı istiyoruz. Tüm Nobo ısıtıcılar %100 Norveç malıdır.

 

NOBØ = Elektrikli ısıtmada üst düzey konfor.

 

NORVEÇ’TE TASARLANMIŞTIR VE ÜRETİLMİŞTİR

Nobo Isıtıcılar Norveç’in Stjørdal şehrinde üretilir.
Trondheim fiyordunun kıyılarında ve Stjør vadisinde, Stjørdal şehrinde yer almaktadır. Nobo ısıtıcıların tasarımı ve imalatı,
1918 yılında ilk fabrikanın açılmasından beri süregelen imalat geleneklerine dayanarak Stjørdal’da gerçekleşir. Fabrikamız günümüzde geçerli standartlara uyacak şekilde modernize edilmiş olsa da, hala aynı Norveç ve Nobø felsefesini uygulayarak yerel kaynaklardan elde edilen kaliteli ısıtıcı bileşenlerini kullanıyoruz. Bu yüzden, İskandinavya çeliği ve en kaliteli Norveç boyaları üstün kaliteye ve benzersiz ürün ömürlerine katkıda bulunan başlıca bileşenlerdir. Her Nobø Isıtıcının başlıca iki unsurunun yenilik ve tasarım olduğu gerçeğiyle beraber, size ömür boyu ısıtma konforu sağlayacak seçkin bir ürün seçtiğiniz için gerçekten minnettarız.

– Önceliğimiz, zamandan bağımsız bir tasarıma sahip işlevsel ısıtıcıların üretilmesidir.
Elin Ausen Idsø, Ürün Tasarımcısı, Stjørdal, Norveç

 

ÖMÜRLÜK YATIRIM

Nobo ısıtıcılar, ömürlük bir yatırım düşünülerek tasarlanır. Kaliteli parçalar kullanılır ve bu sayede NOBO ürünleri için rahatlıkla dünya çapında endüstri lideri garantiler sunabiliriz. NOBO ürünleri dünya çapındaki tipik ürün garantileri beş yıl veya daha uzun sürelere sahiptir. Evinize on yıllarca sürecek konfor sunmakla övünüyoruz.

 

GÜVENLİK

“Önce Güvenlik”, her Nobo ısıtıcının alametifarikasıdır. Bütün ısıtıcılarımızın NEMKO tarafından uluslararası standartlar uyarınca test edilmesini ve belgelendirilmesini sağlıyoruz. Bütün Nobo ürünlerinin NEMKO tarafından belgelendirilmesi, güvenliğe bağlılığımızın sağlanması için esastır. Ayrıca, özel belgelendirme gereksinimlerine sahip piyasalar için de ısıtıcılarımızı özel olarak belgelendiriyoruz.
Tüm Nobo ısıtıcıları güvenlik amacıyla kendini kapatma özelliğine sahiptir. Örneğin hava çıkışları veya girişleri hava akışını engelleyecek şekilde örtülmüş veya engellenmişse ya da başka bir sebebe bağlı olarak ısıtıcının içerisindeki sıcaklık çok yükselmişse güvenliğiniz için Nobo kendini kapatır. Ayrıca en önemli bulduğumuz; termostat gövdeleri ve plastik parçalar alevlenmeyi geciktirici malzemelerden üretilir.
Özellikle çocuklar için güvenli ortamlar yaratmak için, maksimum yüzey sıcaklığı 60C olan düşük yüzey sıcaklığına sahip ısıtıcılar üretmekteyiz.
NOBO’ya sahip olarak Hem ÜST DÜZEY konfor hem de güvenli bir ısıtıcıya da sahip olursunuz.

 

MODASI GEÇMEYEN TASARIM

NOBO’ya sahip olduğunuzda güvenliğinizin dikkate alındığı, modası geçmeyen bir tasarıma da sahip olursunuz.

Isıtıcı tasarımını ve güvenliği bir araya getiren önemli faktörler şunları içermektedir:

– Eğimli kenarlar

– Yuvarlatılmış köşeler

– Kullanışlı hava çıkışları

Bir çok önemli tasarım ve endüstri ödülü alan Nobo tasarım konusundaki tutkusunu her detaya yansıtmaktadır.

 

NOBO İLE ÇOK DAHA FAZLASINA SAHİPSİNİZ

-Düşük enerji tüketimi,
-Sağlıklı ve temiz enerji,
-Modern ve modası geçmeyen ödüllü tasarım,

-Dünya lideri, ilklere imza atan marka,

-Yenilikçi ve sürekli güncellenebilen teknoloji